Вартість поїздки

Організаційні послуги, включаючи бронювання місць проживання, квитків на паром, організації виїзду і супровід в дорозі при необхідності. Вартість – 50 євро з чоловіка.

Проживання в Швеції складається відразу з оплати за місяць. Оплачується Вами самостійно при поселенні. Вартість – 250 євро з чоловіка.

Дорога в один бік обійдеться Вам приблизно в 100 євро/чол. при врахуванні що виїзд відбувається з Польщі та в екіпажі (автомобіль) по 4 людини і витрата палива близько 7 л/100 км. В ціну входить заправка автомобіля паливом, покупка квитків на пором (без каюти) і перекуси в дорозі. Оплата за все проводиться Вами самостійно за фактом. Вартість дороги може відрізнятися, якщо маршрут і витрата палива змінені.

2 коментарі до “Вартість поїздки”

  1. Цікава арифметика – проживання , дорога і орг.послуги -400 євро +150 євро дорога назад. Можливий заробіток початківця -500 євро ! Це що ж виходить , приїхати за 3000 кілометрів і безкоштовно покормити шведських комарів ?!Бо ходіння в спеку по болотах в резинових чоботях по 12 годин , відпочинком назвати важко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.