Можливий дохід

Успіх поїздки залежить від трьох факторів: 1. який буде ягідний сезон цього року; 2. від Ваших фізичних можливостей; 3. від Вашого бажання заробити. Сезон зазвичай триває від 2 до 2,5 місяців: починається в липні і закінчується після перших морозів у вересні. А на практиці – сезон вважають відкритим з моменту відкриття місць прийомки ягоди і до останніх днів роботи. Про відкриття ягідного сезону Ви дізнаєтеся від нас приблизно за тиждень-півтора.

Робочий день збирача ягоди завжди починається рано вранці. Спочатку складається маршрут поїздки на день. Вивчені заздалегідь і відмічені на карті місця допомагають правильно підійти до збору ягоди. Радимо Вам відразу з перших днів зберігати впевненість в собі і вірити в успіх. У досвідчених збирачів результат може скласти близько 1000 євро/місяць. У людей із середньою мотивацією – близько 500 євро/місяць. Але у всіх Вас є можливість повернутися додому відпочившими, з масою приємних спогадів і з кругленькою сумою грошей в кишені. Як Ви своїм шансом скористаєтеся – це залежить тільки від Вас особисто.

Ціна на ягоду в приймальних пунктах протягом сезону змінюється в залежності від потреб ринку і формується оптовим покупцем, так званою «ягідної асоціацією Швеції і Фінляндії». Вигідно здавати ягоду найближче до Вашого місця проживання, так Ви менше витрачаєте сил і часу на пошуки кращої ціни і економите на паливі.

Ціна на ягоду за 1 кг може коливатись:
– морошка – від 8 до 14 євро. Зібрати можна до 12 кг/день.
– чорниця – від 0,8 до 2 євро. Зібрати можна до 80 кг/день.
– брусниця – від 0,6 до 1,2 євро. Зібрати можна до 100 кг/день.

2 коментарі до “Можливий дохід”

    1. Сергій, дякую за Ваше запитання. Хочу повідомити всім, що в Швецію на літо їдуть ті, хто хоче поєднати відпочинок, нові враження і підзаробити. В даному випадку відпочинок виходить безкоштовно, а саме – за рахунок зібраних ягід. Збір ягід не являється роботою в повній мірі: не потрібно отримувати дозвіл на роботу і кожен має вільний графік. Позитивне враження від подорожі до Скандинавських країн залишиться у Вас на все життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.