Шведське гостинність завжди була на висоті. Кожне спальне місце буде підготовлено для збирачів ягоди. Коли приїдете Вам власник запропонує вільні кімнати – це може бути в будинку в селі, в готелі або в літньому будиночку у дворі. Чим раніше Ви зможете приїхати до Швеції тим багатшим буде вибір спальних місць. Багато є охочих поселитися окремо і вибирають житло на природі в кемпінгу.

Житло що в будинку представляє з себе звичайну кімнату з ліжками і загальними умовами проживання – комфорту Вам буде достатньо щоб відпочити після важкого дня. У кімнатах розміщується приблизно по 4 людини, в залежності від її розмірів. Іноді зустрічаються двоярусні ліжка. В наявності є подушка і ковдра, а постільну білизну необхідно привезти з собою. Завжди є холодна і гаряча вода, душ і туалет можуть знаходиться на поверсі або в сусідній будівлі. Загальна їдальня обладнана холодильником, комплектується необхідним набором посуду.

Оплата за проживання здійснюється Вами самостійно при поселенні. Чистота і прибирання в приміщеннях підтримується мешканцями самостійно, недотримання внутрішніх правил може послужити приводом для виселення без повернення сплачених коштів. Якщо Вам несподівано потрібно поїхати додому, сплачені наперед кошти власником не повертаються. Радимо Вам залишатися до кінця ягідного сезону щоб використати можливість поїздки по максимуму і отримати якомога більше грошей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.